Вы просматриваете: Главная > Info > Пейнтбол

Пейнтбол

strike1
Пейнтбол — це командна гра з використанням ручної пневматичної зброї — маркерів, що стріляють капсулами з водорозчинною фарбою. Під час удару об перешкоду капсула розбивається, залишаючи на поверхні предмета яскраву пляму. Кожна така пляма на одязі гравця вважається пораненням.

Ця гра дає можливість її учасникам зняти напруження та агресію, що накопичилися, проявити свої кращі якості, відчути радість успіху і, нарешті, від­чути себе героєм бойовиків або суперагентом. При цьому зовсім неважливо, скільки людині років і в якій вона фізичній формі — від неї потрібне тільки бажання грати.

Пейнтбольні ігри проводяться на лісових галявинах, а також у приміщеннях із природними або штучними перешкодами й укриттями.

strike
Ми займаємось організацією та обслуговування ігор, прокатом і продажем спорядження.  Маємо можливість проводити ігри для всіх бажаючих з міста Рівне  і  Рівненської області (Сарни, Кузнецовськ, Дубно, Остріг, Радивилів, Демидівка, Млинів, Здолбунів, Квасилів, Клевань, Гоща, Корець, Березне, Костопіль, Рокитне, Дубровиця, Зарічне, Володимирець та ін). Також зможемо організувати пейнтбольну гру в таких містах Броди, Нетішин, Славута, Шепетівка, Новоград-Волинський, Кременець…

Комментариев: 3 к “Пейнтбол”

 1. юра:

  Грав,круто,добра організація та інструктаж,добротне обладнання,а головне можливість одночасно грати50 чоловік.Ціни приємливі,рекомендую.

 2. єгор:

  Грали в Кузнецовську, все просто БОМБА. Збираємо команду на наступні вихідні.
  Killer forever.

 3. Ігор:

  Все сподобалось, дякуємо за гру.

Яндекс.Метрика